Упаковка

по найкращій ціні в Україні

У нас вигідно замовляти!
10+
досвіду в
виробництві
сертифікована
сировина
більшість
клієнтів по
рекомендації
100%
автоматизоване
виробництво

При купівлі товару, особливо габаритного або великими партіями, при транспортуванні різноманітних речей, зберіганні продукції або її пересиланні як упаковку переважно використовують картонні коробки. Їхні характеристики, доступна ціна та зручність стали запорукою популярності. Чому для всіх перерахованих випадків обирають картонну упаковку і який вибір є в продажу?

Особливості картонних коробок

Картонні коробки

Щоб перераховувати всі переваги пакувальних коробок, знадобиться багато часу. Тому зупинимося на основних.

Варіанти картонної упаковки

Картонні коробки №2

У нас є безліч варіантів картонних коробок. Зокрема, це класичні чотириклапанні в різних формфакторах, які широко поширені на українському ринку:

Також є короби зі складною висічкою за стандартами FEFKO. Зупинимося на них докладніше.

Міжнародна організація FEFKO має цілий перелік вимог і умов щодо того, якою повинна бути пакувальна коробка. Її суворі стандарти пояснюються тим, що вони застосовуються для перевірки відповідності коробки європейським стандартам. Вимоги ЄС високі не тільки до якості продукції, що ввозиться, а й до того, в чому саме вона ввозиться. Ці жорсткі стандарти обовʼязкові до дотримання, якщо товар експортується на європейський ринок. При покупці такої упаковки ви впевнені, що вона не стане перепоною для продажу на провідних ринках світу.

Лайфхак: як купити картонні коробки за найкращими цінами:

Картонні коробки №3

Де купити в Києві картонну упаковку?

Наша відповідь проста — в компанії Komtara. Ми несемо відповідальність за те, що виробляємо і продаємо. Багатий досвід дозволяє враховувати найрізноманітніші ситуації та варіанти, тому ви отримаєте саме те рішення, яке відповідає вашому запиту. Якщо в наявному асортименті не знайдете те, що вам потрібно, ми підберемо і зробимо саме те, що підійде під ваші запити. Ми знаходимося в Києві і готові надати найвищий сервіс та картонну упаковку гідної якості.