Лотки для риби

Лотки для риби

Доступні варианти

Ціна від: 10.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Для зберігання та перевезення сухої, копченої, вʼяленої та замороженої риби потрібне спеціальне пакування. Одним з найпопулярніших рішень цього завдання є лотки для риби з картону. Картонна упаковка і так знаходиться в числі найбільш практичних і універсальних. Тому актуальною вона залишається і для упаковки риби.

Чим коробки для риби відрізняються від інших картонних коробок?

До картонних лотків для риби висуваються особливі вимоги через специфіку продукції. Зокрема такі:

  • з боків мають бути отвори невеликого розміру. Їх роблять для того, щоб покращити газообмін між продуктом і навколишнім середовищем. Тепле або холодне повітря потрапляє до коробки швидко, завдяки цьому прискорюються процеси розморожування і заморожування, що економить час;
  • у цілому різниця між коробками і лотками полягає в тому, що у лотка верхня частина відкрита. Чому для риби краще саме лотки? Тому що відсутність верхньої кришки виключає примерзання риби до неї, крім того, так її можна швидше фасувати. Також відкрита верхня частина дозволяє розглянути продукцію — а це часто буває важливо для покупців.

Але не тільки тому для риби вибирають лотки з гофрокартону. На те є ще низка причин.

    Лотки для риби
  • Така упаковка добре переносить температурні перепади. Для зберігання вʼяленої або замороженої риби потрібні різні умови, але і мінусову, і плюсову температуру гофрокартон витримує легко, як і стрибки між ними.
  • Картонні лотки добре тримають форму. При цьому навіть якщо пакування випадково впустити або піддати його фізичному впливу іншим способом, то картон може помʼятися, але продукція все одно залишиться цілою, тому що помʼятий картон її не розплющить, не зашкодить і не деформує.
  • Завдяки певній мʼякості пакування риба не побʼється об стінки, навіть якщо упаковку піддати трясці, наприклад, при транспортуванні по нерівних дорогах.
  • Ящики з гофрокартону для риби після використання підлягають утилізації. Це означає, що на відміну від, наприклад, пластикової тари, пакування не просочиться запахом попередньої партії риби. І при цьому утилізувати картонний лоток набагато легше, ніж будь-який інший матеріал.
  • Їхня ціна нижча, ніж іншого пакування. А це означає, що підсумкова вартість продукції не виросте через вартість тари.

Де шукати картонні лотки для риби в продажу?

Найкращий спосіб купити упаковку для риби в Києві — звернутися до виробника. Зробіть запит про виготовлення на замовлення — і отримаєте саме те, що треба для вашої ситуації і продукції. А при покупці лотків для риби оптом, ціна вийде нижчою.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари