Коробки для переїзду

Коробки для переїзду

Доступні варианти

Ціна від: 5.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Переїзд на іншу квартиру або офіс — штука складна. З одного боку — цікаво пожити або попрацювати в новому місці, відкрити для себе нові можливості. З іншого — сам переїзд зазвичай представляється чимось на зразок локального стихійного лиха. Але якщо правильно підійти до ситуації та грамотно організувати, то складності другого пункту можна спростити і сповна взяти від першого. І зробити це не так складно, як здається.

Як спростити переїзд?

  1. Заздалегідь знайти компанію, яка супроводжуватиме переїзд, або домовитися з тим, хто допоможе з транспортуванням. Якщо мова йде про офісний переїзд, краще звернутися до послуг професіоналів. По-перше, ще доведеться організувати всіх співробітників, а якщо ще й користуватися послугами перевезення тих, хто трапився під руку, то зростає ризик того, що щось піде не так. По-друге, професіонали точно зроблять все швидше, а коли кожен робочий час вартує грошей, то не хочеться втрачати час на переїзд замість того, щоб витрачати його на безпосередньо робочі обов'язки. При квартирному переїзді цілком можна попросити когось знайомого з відповідним за місткістю транспортом. Звичайно, варто домовитися про умови, які влаштують обидві сторони. Проте це цілком реальний варіант. Але, звічно, можна так само скористатися послугами компанії по переїзду — тоді не доведеться напружувати друзів, та й весь процес, скоріш за все, піде швидше.
  2. Класифікувати речі, які будуть перевозитися. З офісним переїздом легше. Як правило, це офісна техніка, канцелярія, архів паперів. А ось з квартирним вже складніше і більш індивідуально. Комусь треба перевезти тільки одяг з взуттям, кухонне начиння і деякі дрібниці. А комусь — все це плюс меблі, побутова техніка та інше. У будь-якому випадку, варто заздалегідь розуміти обсяг перевезених речей і те, як їх легше групувати. Скажімо, взуття навряд чи варто перевозити разом з кухонним приладдям.
  3. Заздалегідь подбати про те, в чому будуть перевозитися речі. Найбільш зручна упаковка для перевезення речей — це картонні коробки для переїзду.

Чому картонні коробки для переїзду краще, ніж інші альтернативи?

Для перевезення речей при переїзді використовуються різні упаковки. Іноді використовуються підручні засоби. Але це далеко не завжди найкращий вихід із ситуації, навіть якщо він дешевший і представляється досить зручним. Які варіанти часто застосовують?

  • Пакети. Як правило, це різноманітні пакети з магазинів, супермаркетів, іноді використовують і ті, які призначені для сміття. На них зупиняють вибір, оскільки вони зазвичай є під рукою (згадаємо всім відомий «пакет з пакетами»). Але за надійність такого способу ніхто не поручиться. Якщо якийсь часу пакет просто лежав, він може під часом висохнути і буквально розсипатися у вас в руках. Сподіваємося, в цей момент в ньому не буде лежати щось крихке. Але це не першочергова і не єдина проблема упаковки речей. Всі пакети зазвичай різнокаліберні, тому вантажити в транспорт або навіть просто нести в руках їх буде незручно. Крім того, не завжди вони можуть витримати пристойний вантаж. Скажімо, футболки важать небагато, але якщо в пакеті будуть тарілки, а ручки відірвуться — буде неприємно. Ще й прибирати доведеться.
  • Використані коробки з магазинів. Деякі вважають досить винахідливим ходом сходити в супермаркет і попросити там тару, щоб використовувати її як ящики для переїзду. Звичайно, таке рішення має право на життя. Але погодьтеся, в коробці з-під пряників якось не дуже хочеться перевозити одяг. До того ж, до використаних і непотрібних коробках ставляться не особливо дбайливо, тому вони можуть бути пом'ятими, підмоченими, а це значно знижує їх міцність.
  • Коробки з-під побутової техніки. Якщо зовсім немає можливості купити якісні ящики для переїзду, то це, напевно, хоч скількись вдала ідея, та і не ідеальна. Якщо в об'ємну коробку з-під холодильника ви складете, скажімо, кухонне начиння, то не факт, що вона витримає таке навантаження. Воно важитиме менше, ніж сам холодильник, але вага не буде рівномірно розподілятися по дну коробки. До того ж через габарити таку коробку навряд чи вийде нормально занурити в приватний транспорт.

Який же найоптимальніший варіант?

Відповідь надзвичайно проста — купити коробки для переїзду. І ось чому варто зробити саме так.

  1. Вони недорогі. Навіть якщо «упакувати в коробки» двокімнатну квартиру, це обійдеться за цілком доступною ціною.
  2. Можна вибрати різні варіанти коробок. У продажу є стандартні і більш міцні коробки, які витримають і вагу посуду, і документації, і техніки або інструментів. Є різні розміри — від тих, в які увійдуть і цілими приїдуть до місця призначення кілька квіткових вазонів, до тих, в яких можна перевозити меблі.
  3. Простота у використанні. Ящики для переїзду легко складаються і розбираються, і в розібраному вигляді займають досить мало місця.

Чи є в Києві в продажу коробки для переїзду від виробника?

Купувати картонні коробки у виробника — чудова ідея. По-перше, ціна буде нижчою, ніж якщо купувати у посередників. По-друге, можна купити коробки оптом, і тоді їхня вартість вийде ще нижчою. По-третє, якщо вам доведеться перевозити річ нестандартних параметрів, скажімо, незвичайну статуетку або дизайнерське крісло, то можна зробити коробку на замовлення. І тоді ця річ точно доїде в належному стані.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари