Гофрокартон тришаровий технічний

Гофрокартон тришаровий технічний

Доступні варианти

Ціна від: 9.80 грн / М. кв.
Кількість
Контактні дані для замовлення:
Тришаровий гофрокартон так називається через структуру: два зовнішніх гладеньких шари, між якими укладено хвилястий. Така будова робить матеріал міцним і жорстким. Це забезпечує його універсальність і поширеність у виробництві тари. Але є різновид тришарового гофрокартону — технічний. Він відрізняється від звичайного. Розглянемо ці відмінності.

Особливості технічного тришарового гофрокартону:


  • звичайний тришаровий гофрокартон застосовується для виготовлення будь-якого типу коробок і тари для будь-якої продукції. Технічний тришаровий гофрокартон слабший, тому і сфера його застосування відрізняється. Він використовується для перестилання під час транспортування або для малогабаритної упаковки, що не передбачає великих навантажень при перевезенні;
  • маркування тришарового гофрокартону — Т, технічного — КГ;
  • технічний тришаровий гофрокартон коштує дешевше звичайного.

Щоб замовити і купити тришаровий гофрокартон технічний, найкраще звернутися до виробника. По-перше, у нього ви отримаєте якісний товар, по-друге, ціна при купівлі буде нижчою, ніж при замовленні через посередників. Підприємство "К.О.М-Трейд" — ваш надійний партнер у всьому, що стосується упаковки та гофротари.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари