Лотки для м'яса і птиці

Лотки для м'яса і птиці

Доступні варианти

Ціна від: 9.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

У галузі транспортування і продажу мʼясної продукції та птиці одним з важливих моментів є пошук відповідної упаковки, яка забезпечить належну безпеку. Останнім часом все частіше для цієї мети купують лотки для мʼяса з картону.

У чому переваги картонної упаковки для мʼяса і птиці?

Лотки для мʼяса з гофрокартону часто порівнюють з головним конкурентом — пластиковим пакуванням. Чи поступається картон пластику?

  • Ящики з гофрокартону, призначені для зберігання мʼяса та птиці, мають спеціальну конструкцію — ребра жорсткості та посилені стінки роблять пакування міцнішим. Верхня кришка виконує функцію захисту вмісту коробки й дозволяє складати лотки один на одного під час зберігання. Тому в параметрі, що стосується міцності, картонна упаковка не програє пластику.
  • Лотки з картону легко переносять перепади температур. Мʼясо та птиця іноді потребують низьких температур, вони не кращим чином впливають на пластик, а ось гофрокартон без проблем перенесе.
  • Картонні коробки важать менше, ніж пластикові ящики. Це зручно і при вантаженні, і при транспортуванні, коли додаткова вага може доставити незручності і зайві витрати. У продажу лотки для мʼяса з гофрокартону йдуть в розібраному вигляді, тому вони не будуть громіздкими, займати багато місця і дозволять заощадити на ціні доставки.
  • Коробки з гофрокартону — це екологічний матеріал. Їх легко можна утилізувати. З пластмасовими ящиками все буде складніше.
  • Ціна картонних коробок для мʼяса значно нижче, ніж пластикової тари. Це вигідно навіть в перерахунку на одиницю, а що вже говорити про те, коли можна зробити замовлення оптом у виробника! В такому випадку купити упаковку для мʼяса і птиці вийде за дуже вигідною ціною.

Різновиди картонної упаковки для мʼяса

Як ми вже згадували, завдяки спеціально розробленій конструкції лоток для мʼяса з гофрокартону має достатню міцність. При цьому бувають різні розміри ящиків, завдяки чому можна вибрати найкращий варіант для конкретної продукції — щоб частина ящика не була порожньою або навпаки тара не була занадто наповнена.

У картонного ящика невисокі стінки, тому мʼясо буде розміщено оптимальними порціями, без перевантаження або здавлювання продукції.

Якщо звернутися з замовленням картонних лотків до виробника у Києві, то ви отримаєте саме те, що потрібно: відповідні параметри, якості та характеристики. При цьому ціна в продажу буде приємною і не вдарить по вашому бюджету.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари