Гофрокартон п'ятишаровий

Гофрокартон п'ятишаровий

Доступні варианти

Ціна від: 21.85 грн / М. кв.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Пʼятишаровий гофрокартон — різновид картонної упаковки, яка відрізняється підвищеною міцністю і жорсткістю. Вона широко використовується для зберігання і перевезення габаритних і важких речей. Цей вид упаковки застосовується багатьма виробниками та логістичними компаніями, і це не дивно.

В яких випадках використовують пʼятишаровий гофрокартон?


Щоб зрозуміти сферу застосування матеріалу, треба розібратися, з чого він зроблений. Пʼятишаровий гофрокартон складається по черзі з двох гофрованих (ще його називають хвилястими) шарів і трьох рівних. Ця конструкція має підвищену жорсткість, здатну витримати серйозні фізичні навантаження.

Тому пʼятишаровий гофрокартон застосовують у таких випадках:


  •     для зберігання великих і важких речей. Це можуть бути меблі, велика побутова техніка та електроніка;
  •     для перевезення габаритної продукції. Наприклад, при офісному або квартирному переїзді, транспортування крупної продукції зі складу покупцеві.


Способів застосування слойного гофрокартону не так багато, але в тих сферах, де він використовується, цей матеріал повністю виконує покладені на нього функції, завдяки чому товари і речі залишаються в повній цілості.

Які ще переваги слойного гофрокартона?


Їх досить багато, тому зупинимося на основних.

  1. Низька вага. Матеріал активно використовується для перевезень, а при цьому важливо, щоб упаковка не обтяжувала те, що транспортується. Гофрокартон через малу вагу не матиме критичного впливу.
  2. Міцність і надійність. Гофрокартон витримує навантаження і протистоїть механічним пошкодженням, а значить, вміст буде доставлено в цілості. Також упаковка добре зберігає форму в умовах сильних вібрацій, які не можна виключати при перевезеннях.
  3. Екологічність. Картонно-паперова упаковка не шкідлива для навколишнього середовища і легко піддається утилізації.


Як купити пʼятишаровий гофрокартон в Києві?


Купити таку упаковку не складно. Ціна пʼятишарового гофрокартону невисока. Найкращий варіант — купити у виробника. У такому випадку ви будете впевнені в якості упаковки, яку купуєте, і в тому, що ваше замовлення буде опрацьовано і виконано в найкоротші терміни. Також ви можете зробити замовлення пʼятишарового гофрокартону оптом. У такому випадку ціна упаковки знизиться, і ви зможете заощадити кошти і направити їх на інші потреби.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари