Гофрокартон тришаровий

Гофрокартон тришаровий

Доступні варианти

Ціна від: 8.50 грн / М. кв.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Тришаровий гофрокартон — різновид пакувального матеріалу, який без перебільшення є одним з найпопулярніших у світі. З нього роблять найрізноманітнішу тару, коробки і упаковки. Розберемо, чому тришаровий гофрокартон є таким поширеним.

Що являє собою тришаровий гофрокартон?


Здавалося б, картон не відрізняється особливою міцністю і надійністю. Але тришаровий гофрокартон складається з одного хвилястого (або гофрованого) шару і двох рівних, які розташовуються по обидва боки від хвилястого. Така конструкція забезпечує необхідну жорсткість, зокрема й при вигинанні.

Такий рівень жорсткості дозволяє використовувати матеріал для виготовлення дуже різних пакувальних засобів:


  •     коробки будь-яких форм і способів складання — від класичних багатофункціональних чотириклапанних до коробок для піци або тортів;
  •     упаковки для різноманітної продукції — від риби до сувенірів, від документів до інструментів.

Єдине обмеження — це вага. Як правило, коробки з тришарового гофрокартону витримують вагу до 20 кг (а це вже немало), однак тут ще варто звертати увагу на рекомендації виробника щодо того чи іншого виду упаковки. Для габаритних і дуже важких предметів, таких як побутова техніка або меблі, використовується ще міцніший гофрокартон, наприклад, пʼяти- або семишаровий.

Іноді тришаровий гофрокартон використовують для захисту підлогових покриттів при ремонтних роботах або перекладання предметів при транспортуванні.

На відміну від двошарового, тришаровий гофрокартон поставляється в листах.

У чому переваги тришарового гофрокартону?


  1. Він має невелику вагу — це суттєвий фактор у тому, що стосується логістики та перевезень.
  2. Його просто зберігати, перевозити і утилізувати. Гофрокартон не вимогливий до умов зберігання, він займає небагато місця, а завдяки екологічності з утилізацією проблем не виникне.
  3. Міцність і жорсткість, які дозволяють витримувати пристойні навантаження.


Де купити тришаровий гофрокартон?


Ще один плюс цього матеріалу — його ціна. Тришаровий гофрокартон — економна упаковка у порівнянні з іншими видами. Зручний і надійний варіант купити гофрокартон за розумною ціною — це зробити замовлення оптом у виробника. У такому випадку вартість продукції стане ще нижче. А надійний виробник у Києві — гарантія якості матеріалу і впевненість у тому, що домовленості будуть виконані в строк і з дотриманням всіх умов.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари