Чотирьохклапанні гофрокороба

по найкращій ціні в Україні

У нас вигідно замовляти!
10+
досвіду в
виробництві
сертифікована
сировина
більшість
клієнтів по
рекомендації
100%
автоматизоване
виробництво

Коли говорять «картонна коробка», більшість людей уявить собі одну і ту саму картинку — найпоширеніший вид упаковки, який називається чотириклапанний короб.

Чотирьохклапанні коробки

Чому обирають чотириклапанні гофрокороби?

Які бувають види чотириклапанних коробок?

Стандартна з клапанами, що стикуються — це найбільш поширена і проста конструкція коробки з картону. Клапани стикуються по центру, що робить коробку міцнішою та жорсткішою. Стики іноді фіксують скотчем, рідше — скобами. Такі коробки часто замовляють оптом у виробника, тому що їх широко використовують практично в будь-якій сфері.

Без верхніх клапанів — більш простий варіант коробки. Такий вид частіше використовують не для транспортування або зберігання продукції, а для фасування і демонстрації кінцевому покупцю, наприклад, при продажі фруктів, овочів або ягід. Іноді такі коробки беруть на замовлення для переїзду.

З укороченими верхніми клапанами — варіація картонної коробки, коли немає потреби в герметичності. Цей вид пакування надійний, але не з такою жорсткою кришкою, як звичайна коробка. Але завдяки напіввідкритості забезпечується вентиляція та часткова демонстрація товару.

Чотирьохклапанні коробки №2

З клапанами, що перекриваються — подовжені клапани роблять кришку або дно коробки більш міцними.

Які коробки можна замовити в Києві у виробника?

Чотириклапанні коробки можуть робитися з різного гофрокартону. Коли вибираєте з варіантів, які є в продажу, зверніть увагу на такі різновиди:

Якщо вирішите купити такі коробки оптом, то ціна в підсумку виявиться нижче, а це дозволить вам продовжувати працювати без зайвих витрат.