За сферами застосування

по найкращій ціні в Україні

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Упаковка з гофрокартону застосовується практично в будь-яких сферах виробництва і бізнесу. Складно уявити галузь, якій не знадобилися б картонні коробки для зберігання, транспортування або продажу свого товару. Навіть більше — гофротара використовується не тільки у виробництві й торгівлі, але й при переїздах, для організації офісних паперів і багато чого іншого. Як бачимо, можливості пакування з гофрокартону дуже великі.

Сфери застосування картонної тари:


  1. Коробки з гофрокартону для харчових продуктів. Така тара використовується майже у всіх галузях.  1. Промислова і транспортна упаковка. Вона використовується в цехах, на виробництві, заводах.
  2. пакувальна коробка — різновид промислового пакування. У ній вже важливий зовнішній вигляд, тому що саме в цій тарі покупець отримує своє замовлення.
  3. Побутова та офісна гофроупаковка — коробки, які використовуються вдома або в офісі для упорядкування та систематизації документації, речей та іншого.
  4. Архівні короби дозволяють організувати архів в офісі, щоб всі співробітники легко орієнтувалися в документації та швидко знаходили потрібні папери.
  5. Поштові коробки використовуються для відправлень.
  6. Великогабаритна тара — пакування, яке використовується переважно для перевезення (рідше — зберігання) габаритних речей.
  7. Коробки для переїзду використовуються при зміні місця проживання або роботи. Особливо зручно їх застосовувати для офісних переїздів.
  8. Коробки для меблів використовуються при транспортуванні габаритних меблів.


Звичайно, це стандартна класифікація сфер, де можна використовувати гофротару. Її практичність, зручність, низька вартість забезпечують поширення в нових напрямках і попит у найрізноманітніших галузях.