Гофрокартон

по найкращій ціні в Україні

У нас вигідно замовляти!
10+
досвіду в
виробництві
сертифікована
сировина
більшість
клієнтів по
рекомендації
100%
автоматизоване
виробництво

Гофрований картон знаходиться в числі найбільш затребуваних матеріалів для виробництва упаковки. Чому він став таким популярним, які бувають його різновиди і як його використовують?

Секрет популярності гофрокартону

1.jpg

Цей матеріал використовують вже більш як півтора століття. З розвитком технологій пророкували, що його витіснить сучасний пластик, але цього так і не сталося. У гофрованого картону є ряд особливостей, які виділяють його серед конкурентів і змушують щоразу зупиняти вибір саме на ньому.

  1. Він мало важить. Через низьку вагу гофротара активно використовується при перевезеннях, пересиланнях, вона зовсім незначно обтяжує вантаж під час транспортування і відправки.
  2. Універсальність. З такого виду матеріалу можна зробити коробки, бокси та упаковку будь-якого виду форми, обʼєму та розміру. Є величезна маса різноманітних готових рішень. Але навіть якщо вони не підходять, можна зробити індивідуальний проєкт гофротари від виробника, який врахує всі необхідні характеристики нестандартного вантажу й ідеально підійде для конкретного завдання.
  3. Екологічність. Цьому параметру останнім часом приділяють все більше уваги. Паперова упаковка і її різновиди не мають негативного впливу на навколишнє середовище, вона відрізняється здатністю до швидкого розпаду.
  4. Ціна гофрокартону невисока. Строго кажучи, в порівнянні з іншими варіантами купити таку упаковку буде однозначно дешевше, ніж будь-яку інший.
  5. Міцність. Завдяки конструкції гофрований картон добре витримує навантаження, механічні пошкодження та невеликі проколи. Така упаковка добре зберігає форму навіть при значних вібраціях. При цьому вона відмінно зберігає в цілості навіть крихкі предмети — не дарма гофрокартон використовують для упаковки лампочок і скляних речей.
  6. Тривалість служби. Гофрокартон можна використовувати не один раз, при цьому він не втрачає своїх характеристик. Єдине правило: його не можна піддавати дії вологи.
  7. Можливість використовувати гофротару як додаткову рекламу. Її часто оформлюють малюнками і логотипами, що в черговий раз ненавʼязливо нагадає споживачеві про компанію, яка його підтримує кожен день або в особливих обставинах.

Як робиться гофрований картон

gofrocarton-1.jpg

Саме через свою конструкцію гофрокартон має всі перераховані вище плюси. Оскільки гофрокартон листової є багатошаровим матеріалом, варто відзначити, з яких шарів він складається:

Гофрокартон має кілька різновидів — вони залежать від кількості шарів.

Двошаровий має один шар гофри і один рівний. Він найбільш гнучкий і при цьому найменш жорсткий. Тому його найчастіше використовують для упаковки крихкої продукції, наприклад, загортають лампочки, або харчової, тоді він добре забезпечує збереження.

Тришаровий теж має один шар гофри, але тут вже є два рівних шари — за структурою він схожий на сандвіч. Завдяки додатковому лайнеру такий листовий гофрокартон значно міцніший, хоча і втрачає в гнучкості. Однак для його сфери застосування останній показник несуттєвий. Його використовують для транспортування невеликого розміру побутової техніки, електроніки, зберігання не важких предметів.

Пʼятишаровий складається по черзі з двох шарів гофри і трьох рівних. Він більш міцний, витримує більше навантаження, тому його активно використовують для великої побутової техніки, транспортування великих обʼємних вантажів.

Є ще такий різновид, як мікрогофрокартон. Він відрізняється тим, що висота гофри у нього менше, ніж у стандартного гофрокартону. Відповідно він відрізняється і за характеристиками: більш низькою міцністю і стійкістю до зовнішнього впливу. Тому його використовують в межах певних вагових норм і розмірів. Найчастіше він застосовується для подарункових упаковок.

gofrocarton-2.jpg

Не можна сказати, що той чи інший вид листового гофрокартону краще або гірше. Найважливіше — це чітко розуміти, для чого саме ви хочете його купити і як будете використовувати. В такому випадку вибираєте найоптимальніший варіант, який повністю задовольнить ваш запит.

Чи є в Києві в продажу гофрокартон від виробника?

Звісно, при купівлі готової гофротари або листового гофрокартону від виробника ціна буде нижчою, адже немає додаткових націнок від посередників. У Києві ви можете це зробити в компанії Komtara.

Ви можете оформити замовлення безпосередньо в інтернет-магазині — вибрати те, що треба із запропонованого асортименту, вказати необхідні параметри і кількість. Якщо хочете дізнатися більше подробиць, проконсультуватися або звернутися з індивідуальним замовленням — звʼязуйтеся з нами, і ви точно отримаєте саме те, що вам потрібно.