Гофрокартон двошаровий

Доступні варианти

Ціна від: 6.50 грн / М. кв.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Двошаровий гофрокартон — матеріал, який широко використовується як амортизувальні прошарки при перевезеннях та індивідуальна упаковка для негабаритних крихких предметів. Для цих випадків такий матеріал практично незамінний. Розглянемо, що він собою являє і чому його використовують саме з такою метою.

Що таке двошаровий гофрокартон?


Його конструкція складається з двох елементів: один рівний шар і один хвилястий. Зʼєднуються вони спеціальними клейовими засобами, які є екологічно безпечними. Завдяки такій конструкції упаковка водночас гнучка і міцна.

Двошаровий гофрокартон продається в рулонах. Цим він відрізняється від інших видів картону. Тришаровий, в якому є ще один рівний шар, вже використовується для створення коробок. Ще один рівний шар надає матеріалу додаткову жорсткість. Але повернемося до двошарового. Оскільки він має нижчу низька жорсткість, його можна використовувати як прошарок і універсальне пакування. З огляду на те, що він продається в рулонах, можна зручно відрізати потрібний шматок, при цьому кількість непотрібних обрізків буде мінімальною.

Як застосовується двошаровий гофрокартон?


1. При транспортуванні. Це може бути переїзд з меблями, перевезення товарів, доставка замовлень та інше. Зокрема, в наступних випадках:


  •     для застилання в палетах;
  •     для прокладки у вагонах і контейнерах;
  •     для вкладки усередині більш жорстких коробок;
  •     для амортизації і, отже, збереження речей під час перевезення вантажів.

2. Для упаковки. Зазвичай у двошаровий гофрокартон запаковують невеликі крихкі предмети:

  •     побутові лампочки;
  •     дрібна сувенірна продукція;
  •     предмети нестандартних форм.

3. Також цей матеріал використовується за іншими призначеннями. Наприклад, при будівельних або ремонтних роботах для захисту підлогового покриття або як декоративні обкладинки.

За якою ціною можна купити двошаровий гофрокартон в Києві?


Цей матеріал йде за найнижчою ціною з усіх варіантів гофрокартону. Але це не означає, що на ньому не можна заощадити ще більше. Найзручніший і при цьому надійний варіант — купити оптом двошаровий гофрокартон у виробника. При такому замовленні вартість продукції буде нижче, а в її якості можна бути повністю впевненим. Двошаровий гофрокартон хорошої якості зможе повністю виконати поставлені перед ним завдання і стати надійним помічником в тому, що стосується упаковки й транспортування.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари