Коробки для піци

Коробки для піци

Доступні варианти

Ціна від: 5.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Піца є одним з найпоширеніших видів фастфуду. Її популярність тримається на високому рівні вже багато років і не збирається спадати, попри те, що на ринку з'являються інші конкуренти із заходу і сходу. Не тільки по всій країні, але і в Києві щомісяця відкриваються нові заклади, що пропонують своїм гостям саме цю страву. В умовах такої конкуренції потрібно приділяти увагу кожній деталі, тому що навіть дрібниця може стати вирішальною у виборі клієнта. Звичайно, дуже важливо, яку саме піцу подають гостям. Але також має велике значення те, в якому вигляді її доставлять. Значення цього моменту стало ще більш вагомим останнім часом, тому що люди все частіше замовляють піцу додому. І щоб скласти максимально позитивне враження про свій продукт, варто подбати про те, щоб купити якісну упаковку для піци.

Чому важливо підібрати справді хорошу коробку для піци

Коробки для піци

 • Саме з коробки починається знайомство клієнта з вашою продукцією. Перед тим, як він побачить сам продукт, він прийме з рук касира або кур'єра коробку, донесе її до столу і тільки потім відкриє. Якщо коробка буде намоклою, негарна, пом'ятою, це зіпсує враження ще до того, як він спробує саму піцу.
 • Якісна коробка збереже температуру, свіжість і апетитний вигляд продукції. З її допомогою піца приїде до клієнта саме в такому вигляді, в якому її зробив кухар.
 • Правильна упаковка легко складається завдяки продуманій конструкції замків і виступів, а це дозволяє не гаяти багато часу на складання коробки і тим більше тримати для цієї роботи окрему людину.

Коробка для піци — не тільки для доставки

Звичайно, першочергове завдання пакування — доставити їжу, зберігши її температуру, смакові якості та форму. Але є і друга за важливістю можливість, яку надають коробки — це додаткова реклама. Деякі виробники піци не використовують її, а даремно. Напевно кожен, хто коли-небудь замовляв піцу у великій піцерії або мережі, згадає, як виглядає їхній логотип. Багато в чому це через те, що малюнок розміщений на коробці. У споживача складається чіткий ланцюжок: побачив логотип на коробці — розкрив і насолоджуєшся улюбленою їжею. Отримуючи з рук доставника коробку і дивлячись знайоме зображення, клієнт вже передчуває, як смакуватиме піцу.

Тому не варто нехтувати нагодою ще раз закріпити такий зв'язок. В умовах жорсткої конкуренції краще використовувати кожну можливість нагадати про себе клієнту. Тим більше що в продажу коробки з нанесенням логотипу коштують не набагато дорожче, ніж без нього.

При цьому обмежуватися тільки логотипом необов'язково: можна вказати адресу піцерії і телефон або сайт для того, щоб оформити замовлення.

Де купити упаковку на замовлення в Києві?

Коробки для піци №2

Ми робимо якісну упаковку, тому на нашому сайті ви можете купити коробки для піци від виробника. Чому в нашій продукції ви можете бути впевнені?

 • Наші коробки мають просту і надійну конструкцію. Їх легко і швидко збирати і розбирати.
 • Вони повністю відповідають особливостям вмісту: витримують пар і нагрів, тому вони не розлізуться під впливом гарячої їжі.
 • Коробка зберігає температуру, форму і вид піци.
 • Завдяки якісному гофрованого картону на упаковці не будуть проступати жирні плями від їжі.

Чому зручно замовляти коробки для піци у виробника?

 • У продажу є великий вибір стандартних форм і розмірів коробок. Але якщо вам треба щось особливе, то ми допоможемо розробити і виготовимо проєкт на замовлення.
 • При купівлі коробок оптом ціна однієї коробки зменшується.
 • Ви впевнені і в сировині, з якого виробляється коробка, і в технологіях, які при цьому застосовуються.

Яку упаковку ми пропонуємо?

Коробки для піци №3

Є два види кольори: білий і бурий. Вибір кольору на якість пакування не впливає, він залежить тільки від побажань замовника. Як правило, вибирають той, на якому краще виглядає фірмовий малюнок або логотип.

Ви можете вибрати коробки з різних видів тришарового гофрокартону і мікрогофрокартону. Цей асортимент дозволяє зупинитися на тому варіанті, який повністю відповідає вашим вимогам до упаковки їжі.

 • Тришаровий гофрокартон міцний, стійкий до різних навантажень, не втрачає форму, добре переносить перепад температур.
 • Мікрогофрокартон дешевший, він впорається з тим, щоб зберегти вигляд і якість їжі, але коробки з такого матеріалу витримують менше навантаження. Наприклад, не можна ставити один на одного більш як 20 коробок для піци з мікрогофрокартону.

Ми радимо при виборі упаковки відштовхуватися не від ціни, а від того, які умови до неї висуваєте. В такому випадку ви отримаєте найоптимальніший варіант, який влаштує вас і точно не засмутить вашого клієнта.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари