по найкращій ціні в Україні
Гофрований картон знаходиться в числі найбільш затребуваних матеріалів для виробництва упаковки. Чому він став таким популярним, які бувають його різновиди і як його використовують?
Цей матеріал використовують вже більш як півтора століття. З розвитком технологій пророкували, що його витіснить сучасний пластик, але цього так і не сталося. У гофрованого картону є ряд особливостей, які виділяють його серед конкурентів і змушують щоразу зупиняти вибір саме на ньому.
Саме через свою конструкцію гофрокартон має всі перераховані вище плюси. Оскільки гофрокартон листової є багатошаровим матеріалом, варто відзначити, з яких шарів він складається:
Гофрокартон має кілька різновидів — вони залежать від кількості шарів.
Двошаровий має один шар гофри і один рівний. Він найбільш гнучкий і при цьому найменш жорсткий. Тому його найчастіше використовують для упаковки крихкої продукції, наприклад, загортають лампочки, або харчової, тоді він добре забезпечує збереження.
Тришаровий теж має один шар гофри, але тут вже є два рівних шари — за структурою він схожий на сандвіч. Завдяки додатковому лайнеру такий листовий гофрокартон значно міцніший, хоча і втрачає в гнучкості. Однак для його сфери застосування останній показник несуттєвий. Його використовують для транспортування невеликого розміру побутової техніки, електроніки, зберігання не важких предметів.
Пʼятишаровий складається по черзі з двох шарів гофри і трьох рівних. Він більш міцний, витримує більше навантаження, тому його активно використовують для великої побутової техніки, транспортування великих обʼємних вантажів.
Є ще такий різновид, як мікрогофрокартон. Він відрізняється тим, що висота гофри у нього менше, ніж у стандартного гофрокартону. Відповідно він відрізняється і за характеристиками: більш низькою міцністю і стійкістю до зовнішнього впливу. Тому його використовують в межах певних вагових норм і розмірів. Найчастіше він застосовується для подарункових упаковок.
Не можна сказати, що той чи інший вид листового гофрокартону краще або гірше. Найважливіше — це чітко розуміти, для чого саме ви хочете його купити і як будете використовувати. В такому випадку вибираєте найоптимальніший варіант, який повністю задовольнить ваш запит.
Звісно, при купівлі готової гофротари або листового гофрокартону від виробника ціна буде нижчою, адже немає додаткових націнок від посередників. У Києві ви можете це зробити в компанії Komtara.
Ви можете оформити замовлення безпосередньо в інтернет-магазині — вибрати те, що треба із запропонованого асортименту, вказати необхідні параметри і кількість. Якщо хочете дізнатися більше подробиць, проконсультуватися або звернутися з індивідуальним замовленням — звʼязуйтеся з нами, і ви точно отримаєте саме те, що вам потрібно.