Великогабаритна тара

по найкращій ціні в Україні

У нас вигідно замовляти!
10+
досвіду в
виробництві
сертифікована
сировина
більшість
клієнтів по
рекомендації
100%
автоматизоване
виробництво

Картонні коробки — практично універсальний засіб для вирішення десятків завдань, пов'язаних зі зберіганням і транспортуванням товарів, речей і різноманітної продукції. Ще більш зручний і практичний варіант для багатьох ситуацій — коробки великих розмірів. Їх використовують у величезній кількості випадків, і це рішення виправдане рядом причин.

У чому переваги великих картонних коробок?

  1. Вони чудово підходять для великогабаритної продукції. Саме картонні коробки зазвичай обирають для транспортування великої побутової техніки, великих партій фруктів, овочів та іншої продукції, для вантажоперевезень.
  2. Висока міцність. Хоча на перший погляд здається, що картон — не найміцніший матеріал, але якщо підібрати правильний варіант, він зможе витримати досить серйозні навантаження. Пристойну міцність має тришаровий гофрокартон, вже не кажучи про пʼятишаровий, а тим більше семишаровий. Якщо мова йде про справді великі навантаження, то дно робиться міцнішим, його можна зміцнювати із застосуванням скотчу, скоб або клею. Також йдуть в хід спеціальні методи з'єднання окремих елементів, тоді коробка набуває додаткової міцності.
  3. Зручність. Картонні коробки зручні в збірці, зазвичай їх можна зібрати самостійно, без залучення фахівців. При цьому в розібраному вигляді вони займають зовсім небагато місця.
  4. Невелика вага. При перевезенні і транспортуванні габаритних і важких предметів це особливо важливо, адже картонна коробка дає зовсім невелику додаткову вагу, на відміну від пластикової або дерев'яної упаковки.
  5. Невисока ціна. У порівнянні з іншими видами упаковки, в продажу великі картонні коробки коштують недорого, при цьому вони дуже функціональні і практичні.

Де використовуються великі картонні коробки?

Хоча спектр можливого застосування таких коробок досить широкий, є основні галузі, де їх використовують найчастіше.

Як підібрати картонну коробку?

Необхідно враховувати кілька факторів.

  1. Габарити. Вони повинні відповідати параметрам товару, який буде знаходитися в коробці, а також відповідати вимогам навантаження.
  2. Вага. Не всі габаритні предмети відрізняються великою вагою. Якщо вміст об'ємний, але не важкий, має сенс взяти, наприклад, коробку з тришарового гофрокартону, а вже для речей, які важать багато, брати семишаровий з посиленим дном.
  3. Призначення. Варто враховувати і те, для чого використовується упаковка. Наприклад, вимоги до картонної коробки, яка їхатиме через всю країну з важким вантажем, будуть вищими, ніж до великої коробки, що просто служить упаковкою для об'ємного подарунка.

Чи можна купити в Києві великі картонні коробки?

Така можливість у вас є в компанії Комтара. Це виробник картонної упаковки, і в нашому асортименті є великі картонні коробки. У продажу є різні варіанти, серед яких можна знайти відповідне рішення для кожної ситуації. Але навіть якщо серед універсальних і поширених варіантів ви не знайдете потрібного саме під ваші вимоги, рішення все одно є. Ви можете зробити коробки на замовлення, і тоді будуть враховані всі нюанси і особливості вашого товару.

Додаткова вигода в тому, щоб замовити картонні коробки від виробника, — вам не доведеться переплачувати посередникам, адже ви звертаєтеся до того, хто виготовляє коробки, а значить, націнка буде мінімальною.

Ще один спосіб заощадити — купити великі коробки оптом, в такому випадку ціна одного екземпляра знижується.

Є ще одна послуга — друк на коробках. У багатьох випадках це корисна річ. Скажімо, ваша компанія займається допомогою в переїздах, і тоді брендовані коробки будуть постійно перед очима клієнта, а значить, він краще запам'ятає свого надійного партнера по перевезеннях. У будь-якому випадку на коробці можна розмістити логотип і контакти компанії, за якими можна зробити замовлення послуги або оформити покупку певного товару. Таким чином, коробка стає додатковим рекламним носієм, який обходиться досить дешево.

Ми співпрацюємо не тільки з тими клієнтами, які знаходяться в Києві, а й в будь-якому іншому куточку нашої країни. У кожному разі ми відповідаємо за якість і надійність упаковки, яку виробляємо.