Коробки для меблів

Коробки для меблів

Доступні варианти

Ціна договірна
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Транспортування меблів — справа трудомістка та непроста. Оскільки це великогабаритний вантаж, то для нього важливо знайти відповідну упаковку — таку, яка не створить додаткову вагу і при цьому збереже вміст у цілості. На цю роль найкращим кандидатом буде картонна коробка для меблів.

Кому може стати у пригоді коробка для меблів?

  • Виробникам меблів. Придумати сучасний і ергономічний дизайн, точно втілити його в життя, а потім успішно продати це покупцям — без перебільшення величезний шматок роботи. Але потім постає питання: як її доставити клієнтам у повній цілості? Адже якщо меблі пошкодяться в дорозі, то всі зусилля дизайнерів, конструкторів, складальників і всіх інших фахівців, які доклали руку до створення, зійдуть нанівець. У картонній коробці для меблів цього не станеться: вона збереже виріб у цілості, ящики і дверці шафок не розбовтаються по дорозі, а на матеріалі не зʼявляться зрадливі пошкодження, тріщини та інші дефекти.
  • Компаніям, які надають мувінговий сервіс — послуги з переїзду, а також перевезення меблів й інших великогабаритних предметів. Для швидкого і ефективного переїзду потрібні професійні менеджери та вантажники, які узгодять усі деталі та безпосередньо виконають переїзд. Але також знадобляться й підручні засоби — зокрема міцна і надійна упаковка для меблів. Навряд чи замовники зрадіють, якщо їхні столи або шафи прибудуть до місця призначення зі вмʼятинами або подряпинами.
  • Фірмам, які переїжджають з одного офісу на інший. Це звична історія, коли компанія час від часу змінює офіс. Але щоразу постає одне й те ж питання: як перевезти великогабаритний вантаж, зокрема меблі. Коробки для меблів допоможуть відповісти на це питання швидко і безболісно.
  • Людям, які вирішили самі здійснити переїзд. Не всі мають можливість або необхідність звертатися за послугами до мувінгової компанії, іноді можна впоратися і власними силами. Але меблі пакувати все одно доведеться. І тут на допомогу прийдуть коробки для меблів з гофрокартону.

На коробки для меблів можна нанести позначення або наклейки, наприклад, позначити, що саме знаходиться у пакуванні або створити спеціальні позначки на кшталт «крихкий вантаж» або «цією стороною вгору». Такі прийоми дозволять дати знати вантажникам, з якою тарою треба обходитися особливо дбайливо, або полегшать процес розпакування.

Як замовити коробку для меблів в Києві?

З цим питанням краще звернутися до виробника. У продажу можна знайти багато різних видів упаковки для меблів, але виробник завжди підкаже, який варіант найкращий для тих чи інших цілей, і у нього ціна на коробки для меблів буде нижче, ніж у перекупників. При замовленні оптом упаковка для меблів обійдеться дешевше, ніж в роздрібному продажі.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари