Коробки для тортів

Коробки для тортів

Доступні варианти

Ціна договірна
Кількість
Контактні дані для замовлення:

При виробництві десертів одна з головних проблем — як доставити приготовані ласощі клієнтам. Вона постає і перед кондитерськими, які надають послугу взяти десерт на виніс, і перед тими, хто пече і створює їх вдома та має привести замовнику або на місце святкування. Правильної упаковки потребують і торти, і капкейки, і мафіни, і макарунси, і пряникові будиночки, і бісквіти, і інші ласощі. Тому дуже важливо знайти відповідну упаковку для них, навіть якщо мова йде тільки про транспортування по Києву.

Як обрати коробку для торта?

Коробка для торта

Пакування для торта повинно бути надійним і зберегти цілими фігурки мультиплікаційних або супергероїв з мастики, красиву їстівну картину або душевний кремовий напис.

При виборі варто звернути увагу на такі характеристики:

 • коробка повинна бути безпечною. Це найважливіша риса для будь-якої упаковки, в якій транспортується їжа;
 • упаковка має бути міцною. Погодьтеся, буде прикро, якщо дорогою дно не витримає навантаження, і торт випаде з неї. Або якщо зачепите коробку, вона помнеться, а разом з нею і ніжні мафіни;
 • вона не повинна розмокати. Крем та інші жирні компоненти можуть впливати на упаковку, але вона повинна зберігати властивості та не піддаватися цьому впливу;
 • коробка має надійно зберігати продукцію. Торт не повинен обвітритися, присохнути або пріти, перебуваючи в коробці;
 • зручність конструкції. Зверніть увагу на продаж коробок, які легко збираються і розкладаються. Тоді не важко акуратно помістити торт в пакування, а потім дістати його, не пошкодивши;
 • зручність транспортування. Деякі коробки роблять з ручками, щоб їх легше було донести. Але цей фактор варто зіставляти з способом, яким здійснюється доставка: іноді це необхідне рішення, але часом від нього можна і відмовитися;
 • її ціна не повинна бути високою. У сумарній вартості торта або іншого десерту частка упаковки не повинна перевищувати 5%, в іншому випадку це вважається нераціональним використанням коштів.

Всім цим вимогам відповідає якісна картонна упаковка.

Чому коробки для тортів найчастіше замовляють від виробника?

Коробка для торта №2

Виготовлення тортів зазвичай відбувається двома способами.

 1. Серійне виробництво. Навіть якщо мова йде не про великі заводи або фабрики, а про невеликі кондитерські і кав'ярні з власним виробництвом, то продукція зазвичай випускається в декількох різновидах. Наприклад, кілька видів тістечок, тортів, круасанів тощо. Тому для них не треба щоразу винаходити новий вид упаковки. Досить один раз підібрати пакування для торта, тістечка та інших видів десертів, а потім користуватися нею постійно. Якщо ви вирішили придбати коробки від виробника, то можете купити велику партію оптом. У такому випадку ви будете певні в тому, що завжди є запас упаковки, а ціна в перерахунку на одну одиницю буде нижче.
 2. Індивідуальні замовлення. Безліч професійних кондитерів, працюючи на дому або на заклад, виготовляють торти за індивідуальними запитами клієнтів. Це можуть бути торти на іменини чи весілля, ювілей або народження дитини. Бувають і більш екзотичні приводи: дівич-вечір або парубочий вечір, підвищення на роботі, важлива покупка, наприклад, квартири або автівки. У кожному разі торт виходить унікальним, адже при його створенні враховуються особливості події, вподобання того, кому вручатиметься виріб, і ще безліч деталей. Очевидно, що тут не завжди можна купити універсальну упаковку, яка є в продажу, адже форма і висота торта завжди буде різною. В такому випадку можна звернутися до виробника і зробити упаковку для торта на замовлення. Тоді коробка точно підійде конкретному торту і забезпечить його надійне транспортування до місця святкування.

Чи варто прикрашати коробку?

Коробка для торта №3

Відповідь на це питання залежить від індивідуальних уподобань. Проте друк на коробці для торту — це з багатьох причин правильне рішення.

 • Це гарно. Банально, але це так. Торт — виріб святковий, його не замовляють просто так, для цього зазвичай є привід, і найчастіше вагомий. Тому повинен радувати не тільки під час споглядання і поїдання торта. Красиво оформлена коробка з самого початку налаштує клієнта на святковий настрій.
 • Це дає можливість розмістити логотип, адреса, телефон, слоган того, хто створив торт. Тому доречне оформлення послужить додатковою рекламою. При тому, що в Києві працює безліч кондитерів, які роблять такі десерти, це незайвий випадок ще раз нагадати про себе.

Якісна коробка для торта — запорука того, що продукція збереже свій прекрасний вид, свіжість і в цілості доїде до вашого замовника, де порадує його красою і неперевершеним смаком.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари