Без дна або верхніх клапанів

Без дна або верхніх клапанів

Доступні варианти

Ціна договірна
Кількість
Контактні дані для замовлення:
Одним з найбільш поширених і універсальних видів упаковки є гофрокоробка з чотирма клапанами. Її використовують в торгівлі та на виробництві. Однією з варіацій є коробка без дна або кришки.

Для чого використовують гофрокартонну коробку без дна або кришки


Її спектр застосування трохи вужчий, ніж у класичної коробки, проте вона має свої переваги.

  1. Коробку без дна або кришки використовують для фасування продукції, найчастіше — при реалізації товару. Наприклад, для ягід, овочів, фруктів, адже в такій упаковці можна представити покупцеві продукцію, продемонструвати її привабливий вигляд і свіжість. При цьому легко відбирати продукцію для продажу прямо з коробки — не заважатимуть зайві клапани.
  2. Під час переїздів. У таку коробку зручно складати офісні та побутові предмети. Іноді таку упаковку беруть для речей нестандартної форми, тому що відсутність верхніх клапанів і кришки дозволяє пакувати так, що вони можуть виступати зверху.
  3. На відміну від звичайної коробки, така модель має прорізи, за які можна переставити або перенести тару.

Функціонал коробки без дна і кришки в цілому зводиться до двох основних пунктів:

  • захищати вміст від забруднень, пошкоджень, ризику помʼятися і втратити пристойний зовнішній вигляд;
  • переміщати збережене в коробці на невеликі відстані. Зазвичай такі коробки не використовуються в промисловій логістиці саме через те, що зверху вміст не захищений, однак при близьких переміщеннях така тара повністю виконує свої завдання.

Цікавий факт: такий вид коробки іноді називають «американською», тому що її створили в США.

Як замовити коробку без дна або кришки у виробника


Наша компанія Komtara пропонує гофрокартонну коробку без дна або кришки оптом і в роздріб. Ви можете купити саме ту кількість, якої вимагає специфіка вашого бізнесу.

Переваги очевидні і їх легко перерахувати.


  1. Купити коробку без дна або кришки у виробника коштує дешевше, ніж у посередників, які роблять свою націнку. Отже, ціна на гофроупаковку буде нижчою. А це означає, що ваш бізнес не понесе додаткових витрат, що важливо для підприємства будь-якого масштабу, якщо він веде справи розумно.
  2. Ви можете замовити стандартну коробку без дна або кришки чи звернутися з індивідуальними побажаннями, якщо ваші вимоги до упаковки специфічні через особливості продукції.
  3. Ви можете купити оптом коробку без дна або кришки. При великих партіях вартість однієї одиниці зменшується, що також приємно для ведення справ.
  4. Ми надаємо професійні консультації, тому що гофроупаковка — саме те, на чому ми знаємося. А значить, ми зможемо запропонувати варіант, який буде найкращим саме для вашого бізнесу.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари