Промислова та транспортна упаковка

по найкращій ціні в Україні

У нас вигідно замовляти!
10+
досвіду в
виробництві
сертифікована
сировина
більшість
клієнтів по
рекомендації
100%
автоматизоване
виробництво
Спочатку упаковку використовували тільки для захисту товарів: від вологи, дрібних пошкоджень, подряпин. Згодом вона стала виконувати значно більше функцій. Одні з найважливіших: транспортування і промислове зберігання продукції. І лідером в цій галузі стала упаковка з гофрокартону.

Що значить промислова упаковка


Це така упаковка, яка використовується у цехах, на заводі, при виробництві. У перелік її функцій входять, зокрема, зберігання сировини, збереження готових виробів, збір відходів. Її основна відмінність від споживчої упаковки (в якій клієнт безпосередньо отримує продукцію) полягає в тому, що в ній не важливі дизайн або зовнішній вигляд, а найголовніше — те, як вона виконує свої завдання.

Що значить транспортна упаковка


Її призначення, як зрозуміло з назви, — зберегти товар цілим при перевезенні. Тому вона повинна мати такі характеристики:


Чому для промислової і транспортної упаковки найкращий вибір — використовувати коробки з гофрокартону

  1. Гофрокартон відповідає всім необхідним характеристикам: він міцний, амортизує удари і нівелює вібраційне навантаження, стійкий до невеликих навантажень. Словом, транспортна та промислова упаковка з гофрокартону повноцінно виконує всі покладені завдання.
  2. Цей матеріал легкий, він практично не додає ваги, а це особливо важливо як при зберіганні продукції, так і при її перевезенні.
  3. У такому пакуванні з гофрокартону можна зберігати і транспортувати практично будь-яку продукцію.
  4. Вона займає небагато місця.
  5. Промислова і транспортна гофрокартонна упаковка — це екологічне рішення: під час використання та утилізації вона не шкодить навколишньому середовищу.

Чому купити транспортну і промислову упаковку у виробника — найкраще рішення

У Києві можна купити упаковку з гофрокартону у виробника. Це дає такі переваги:


У Komtara ми добре знаємо свою справу і станемо нашим надійним партнером в будь-якому питанні, що стосується упаковки з гофрокартону.