Пакувальні коробки

Пакувальні коробки

Доступні варианти

Ціна від: 3.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Будь-яку продукцію якого б то не було виробника необхідно упаковувати. На те є кілька причин, і якщо важливою є хоч одна з них, то без пакування не обійтися.

 1. Надати продукції презентабельний вигляд. Правильно підібрана та красиво зроблена пакувальна коробка дозволить будь-яку річ представити в солідному вигляді.
 2. Забезпечити надійне збереження вмісту при його перевезенні або пересиланні. Мало яку продукцію можна везти без упаковки і привезти в належному стані. У більшості випадків для цього знадобляться коробки, щоб надійно упакувати і доставити до місця призначення.
 3. Забезпечити збереження або тривалий термін служби. У коробці речі зберігатимуться довго і не втратять своїх характеристик (якщо тільки це відповідний по їх специфіці умови зберігання).

Навряд чи є якась галузь виробництва або торгівлі, в якій можна обійтися без пакувальних коробок.

upakovochnie-korobki.jpg

У чому переваги пакувальних коробок з гофрокартону?

Як правило, основними конкурентами картонним коробкам виступає упаковка з пластику чи дерева. Картонні коробки мають такі переваги:

 • вони легкі. Такі коробки не створюють додаткової ваги. Це часто актуальний плюс, особливо коли мова йде не про зберігання, а про перевезення та вантаження. Звісно, пластикова або дерев'яна тара буде значно важчою. Вага коробки в порівнянні з її вмістом зазвичай невелика, нею можна знехтувати і не враховувати;
 • пакувальна коробка з картону досить міцна і може витримувати значні навантаження. Звичайно, в цьому пункті вона поступається дерев'яним і пластиковим конкурентам. Але якщо правильно підібрати матеріал, з якого зроблена коробка, врахувати специфіку того, що в ній будуть перевозити, то можна знайти найкращий варіант. Нагадаємо, в картонних коробках перевозять навіть важку побутову техніку, а це значить, що витримати вони можуть досить багато;
 • такі коробки зручні в експлуатації. Пакування можна зберігати в розкладеному вигляді, і тоді воно займає зовсім небагато місця. З пластиковими або дерев'яними ящиками так не вийде. Картонна коробка легко збирається, є багато варіантів, коли це можна зробити навіть без додаткових засобів, наприклад, скотчу, клею, скоб;
 • вони екологічніші, ніж інші варіанти. Є упаковка, яка робиться з вторсировини, та й в будь-якому випадку таку коробку дуже легко утилізувати;
 • вони недорогі. У порівнянні з будь-якими конкурентами ціна на пакувальну коробку з картону завжди буде нижче. А якщо не піддавати її надмірним навантаженням і впливу води, то можна використовувати кілька разів, і при цьому вона не втратить своїх характеристик.
upakovochnie-korobki-1.jpg

Коли варто звернутися за пакувальними коробками до виробника?

Пакувальні коробки від виробника — це завжди зручний і правильний вибір. І ось чому.

 1. У нього в продажу зазвичай є величезний вибір готових рішень для різної продукції. Тому якщо для вашої ситуації підходить те, що є в наявності, завжди можна легко і швидко купити те, що потрібно, не доплачуючи посередникам.
 2. Якщо вам потрібна велика партія пакувальних коробок, оформляйте замовлення оптом — і отримаєте стільки коробок, скільки треба. За допомогою нехитрої арифметики можна порахувати, що так ціна однієї коробки буде нижчою за звичайну.
 3. У разі, коли в продажу немає готового відповідного варіанту, можна виготовити пакувальну коробку на замовлення. При цьому будуть враховані всі необхідні фактори: специфіка продукції, призначення упаковки — і буде знайдено оптимальне рішення. Виробництво коробки на замовлення не займе багато часу, тому ви зможете швидко отримати те, що треба, і не доведеться ставити на паузу контракти і доставку своєї продукції.
upakovochnie-korobki-2.jpg

Мало є ринків з відсутньою або низькою конкуренцією, як по всій країні, так і в одному Києві. Зазвичай кожен, хто продає товар або надає послуги, повинен не тільки знайти клієнта, а й довести, що саме він надасть товар або послугу високої якості. Тому варто звертати увагу на кожну деталь, адже будь-яка дрібниця може зіграти вам на користь чи навпаки обернутися проти вас. Якісна упаковка — один з цих показників. Наскільки хорошим не був би ваш товар, якщо він приїде у некрасивій, пом'ятій або пошкодженій упаковці, це може скласти негативне враження у клієнта. Ще гірше — якщо через неправильно підібрану упаковку товар буде пошкоджений. Тому до вибору пакувальної коробки варто підходити з усією ретельністю, щоб купити те, що підніме ваш сервіс на сходинку вище.

Ще один додатковий бонус картонної упаковки — те, що на неї можна наносити зображення, логотипи. Так вони будуть виглядати привабливіше і водночас послужать додатковою і недорогою рекламою вашого товару.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари