Лотки для овочів і фруктів

Лотки для овочів і фруктів

Доступні варианти

Ціна від: 8.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Як зберігати, а за необхідності перевозити овочі, фрукти або ягоди — таке питання виникає у багатьох людей. І на нього є універсальна відповідь — у картонних коробках. Чому саме ця тара отримала такий попит і популярність? На те є кілька причин.

Чому картонні коробки для овочів користуються такою популярністю?

Лотки для фруктів

1. Вона підійде всім, хто має справу зі зберіганням, транспортуванням і продажем такою продукцією, в промисловому і побутовому використанні.

  • Вирощуєте овочі та фрукти на своїй ділянці, треба зберігати там протягом певного часу, а потім привезти додому? Картонні ящики ідеально підходять для такого завдання.
  • Чи купуєте або продаєте великими партіями — возите на ринки або в супермаркети, зберігайте великими обсягами? І тут картонні коробки будуть доречними.

2. Коробки для овочів з картону дуже легкі. А значить, тягаючи ящики з овочами, фруктами і ягодами, не доведеться піднімати додаткову вагу, а тільки вагу безпосередньо продукції. До того ж вони компактні, а значить, при транспортуванні займуть дуже мало додаткового місця.

3. Для зберігання харчової продукції дуже важливо, щоб тара не впливала на її смакові та зовнішні характеристики. Картон не вступає в реакцію з вмістом коробки, а значить, овочі та фрукти доїдуть до місця призначення в найкращому вигляді.

4. Конструкція коробок передбачає отвори, через які може вільно циркулювати повітря, а значить, овочі і фрукти збережуть свіжість.

5. Коробки мають специфічну конструкцію. Вони поставляються в розібраному вигляді — це забезпечує економію місця та витрат на доставку. При цьому їх легко зібрати без підручних інструментів і засобів.

Чому коробки для овочів варто замовляти у виробника в Києві?

Лотки для овочів

Робити на замовлення лотки з картону для овочів і фруктів у виробника — це чудова ідея. І Komtara в цьому завданні стане для вас надійним союзником.

1. Ми виробляємо коробки пʼятишарового гофрокартона. Це забезпечує відразу кілька переваг:

  • такі коробки міцні і здатні витримати чималу вагу;
  • такий картон дозволяє робити вирубні ручки, що полегшує транспортування коробок, а також вентиляційні отвори, завдяки чому продукція зберігається свіжою;
  • товщина картону забезпечує непроникність вологи, тож він не просочується вологою, яка зʼявляється на поверхні продуктів в результаті конденсації.

2. Ціна коробок в продажу у виробника завжди нижче, ніж при замовленні у перекупників.

3. Можливість замовити оптом коробки для овочів і фруктів. У такому випадку ви можете отримати велику партію упаковки за ще нижчою ціною.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари