Поштові коробки

Поштові коробки

Доступні варианти

Ціна від: 3.00 грн / Шт.
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Мало знайдеться людей, які ніколи не відправляли та не отримували поштові посилки. При цьому кількість поштових пересилань зростає завдяки розвитку інтернет-торгівлі і тому, що багато покупців стали робити більше замовлень онлайн. У таких умовах сегмент поштових відправлень зростає. А для них потрібна якісна тара, яка доставить замовлення покупцеві в найкращому вигляді. І найбільш правильним вибором у цій ситуації стане купівля поштової коробки з картону.

Чому картонні коробки — найкращий вид упаковки для посилок?

  • Картонні поштові коробки добре тримають форму і при невеликих навантаженнях не деформуються. Це особливо важливо, адже при транспортуванні може трапитися що завгодно.
  • Вони мають малу вагу. Вартість відправлення багато в чому залежить від ваги посилки, а значить, що при упаковці товару в картонне пакування вам не доведеться переплачувати за тару.
  • Різні форми і розміри. У коробках пересилають що завгодно, і воно може бути абсолютно різної форми і розмірів. Тому зручно, коли є вибір: від пласких невеликих коробок до великих обʼємних.
  • На такі коробки можна наносити друк, клеїти етикетки і робити позначки. Все це може стати у пригоді. Наприклад, нанесення логотипу компанії підвищить її впізнаваність, на етикетці можна помістити інформацію про вміст, за допомогою позначок дати додаткову інформацію одержувачу.
  • Невисокі ціни. Картонна упаковка будь-якого виду в цьому пункті вигідно відрізняється від тари з будь-якої іншої сировини, і поштова коробка — не виняток.
Поштові коробки

Лайфхак: поштові коробки також можна використовувати для упаковки подарунків. У ній можна красиво розмістити презенти, додати спеціальну соломку, яка надасть привабливості, заповнить порожнечі та посприяє збереженню вмісту в цілості. Замотайте у крафтовий або подарунковий папір, або обійдіться зовсім без нього — така «крафтова» коробка все одно виглядатиме симпатично. Перемотайте яскравою ефектною стрічкою або стильною мотузкою — і отримаєте презентабельний подарунок, який можна гідно вручити кому треба.

Чим поштові коробки відрізняються від інших видів коробок з гофрокартону?

Чи можна взяти і скласти відправлення у звичайну чотириклапанну коробку і надіслати поштою? Звичайно можна. Але спеціальна поштова коробка має ряд переваг перед звичайними. Ось в чому різниця.

  • Вони самозбірні. Це означає, що в їхній конструкції присутні пази та клапани, які надійно фіксують упаковку в складеному стані. Таку коробку не треба додатково проклеювати скотчем, закріплювати скобами або використовувати інші засоби для фіксації. У цьому головна відмінність від стандартної чотириклапанної — з тією доведеться возитися зі скотчем або скобами.
  • Такі коробки мають посилені стінки та дно, а значить, вони краще витримують вагу і одночасно дозволяють зберегти навіть крихкі речі при транспортуванні.
Коробки для посилки

При підборі коробки варто враховувати, що вона має витримувати не тільки транспортування, а й зберігання на складі. Бувають випадки, коли посилка деякий час зберігається на складі. На те може бути багато причин: у адресата немає можливості відразу її забрати, поштовий оператор не відразу відправив повідомлення після прибуття та інші. Під час зберігання посилка повинна залишатися в цілості, не отримати дефектів і пошкоджень. Картонні поштові коробки добре впораються і з цим завданням.

Як замовити поштові коробки в Києві?

Коробки для посилок є в продажу у поштових операторів, але, як показує практика, це досить дорого, ще й часто доведеться відстояти чергу. Тому найкращий варіант — це звернутися до виробника за поштовими коробками на замовлення. У такому випадку ви зможете їх купити за нижчою ціною, а також придбати оптом. При замовленні коробок оптом в Києві їхня вартість ще зменшується, і вам не доведеться купувати щоразу по коробці для кожного окремого відправлення. Такі коробки в розкладеному вигляді займають небагато місця, тому їхнє зберігання не доставить незручностей.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари