Ящики для яєць

Ящики для яєць

Доступні варианти

Ціна договірна
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Якщо запитати будь-яку людину про те, який продукт найбільш крихкий та тендітний, він без вагань скаже, що це яйця. Купуючи їх в магазині чи на ринку, всі намагаються донести їх додому цілими і не розбити по дорозі. Що вже говорити про складнощі, які виникають, коли треба не просто донести десяток яєць з супермаркету до квартири, а привезти їх від ферми до споживача неушкодженими. У цьому випадку на допомогу прийдуть ящики для яєць. Саме така тара дозволить зберегти їх при транспортуванні і зберіганні.

Коробки для яєць

У чому переваги картонної упаковки для яєць?

Картонна коробка для яєць — це тара, яка виготовляється з гофрокартону і виконує функцію збереження протягом всього маршруту продукту, від виробника до споживача. На цьому шляху може бути безліч ключових точок: завантаження у виробника, поїздка до складу, перепакування, потрапляння на вітрину і нарешті додому до покупця. На кожному відрізку і на кожній точці існує ризик пошкодити тендітний продукт.

У картонний ящик складають яйця, які знаходяться в індивідуальній паперовій або пластиковій упаковці. Якщо яйця не в лотках, в такому випадку їх перекладають спеціальними горбкуватими прокладками. Велика картонна тара дозволяє перевозити крупні обсяги яєць і зберігати їх цілими.

Зупинимося докладніше на характеристиках картонної тари для яєць.

  • Вона містка. Це важливо, коли треба перевести великі партії яєць.
  • У коробці яйця залишаються свіжими. Це досягається завдяки тому, що в картоні є спеціальні отвори, які забезпечують вентиляцію, а доступ повітря дозволяє довше зберігати свіжість цього продукту.
  • Пакування для яєць з гофрокартону має малу вагу. Така перевага дозволяє полегшити процедуру завантаження і розвантаження, а також транспортування.
  • Така тара вважається найбільш екологічною. Вона підлягає повторному використанню і переробці, а значить, дружня навколишньому середовищу.
  • Коробка не вступає в контакт з продукцією, а значить, не вплине на її якість і зовнішній вигляд.
  • Ящик з картону міцний, він стійкий до натиску і стиснення, тому може витримати певне навантаження.
  • Ціна картонної тари для яєць нижче, ніж аналоги з інших матеріалів.
  • На картонні ящики можна наносити логотип, дані про компанію-виробника або навіть властивості продукції. Це дозволяє підвищити впізнаваність і дати споживачеві всю необхідну інформацію.
Тара для яєць

Як заощадити на замовленні коробок для яєць?

У бізнесі багато хто хоче заощадити на різних етапах, і це нормально, адже чим більші витрати, тим більше доведеться викласти за продукт кінцевого споживача, який далеко не завжди радий такому повороту подій. Тому прагнення заощадити на картонному пакуванні для яєць — цілком зрозуміле бажання. Ось кілька кроків, які в цьому допоможуть.

  • Купити тару для яєць у виробника. Таким чином можна уникнути додаткових накруток, які роблять посередники. До того ж виробник зазвичай краще орієнтується у своїй продукції та може підказати оптимальне рішення для конкретної ситуації.
  • Зробити замовлення оптом. Зазвичай у продажу ящиків для яєць поштучно їхня ціна вища, ніж при купівлі великої партії. Зрозуміло, не всім потрібна велика кількість ящиків. Але найчастіше, якщо ретельно все підрахувати, зʼясується, що велике оптове замовлення дозволяє заощадити гроші.

Komtara — ваш надійний виробник в Києві. У нас продажу є стандартні коробки для яєць, які замовити в різних видах картону — три- і пʼятишарового гофрокартона. Ми допоможемо підібрати найкращий варіант для вашої продукції, щоб ваш бізнес працював справно і процвітав з кожним днем.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари