Архівні короби

Архівні короби

Доступні варианти

Ціна договірна
Кількість
Контактні дані для замовлення:

Зберігання робочих паперів, ділових документів і необхідних записів — важливий момент для функціонування будь-якого бізнесу, будь то велика компанія або невелика фірма. Як правило, до пори над цим замислюються нечасто. Зазвичай ситуація виглядає так: спочатку папери розкладені по пластикових файлах, складуються в які попало теки, а коли вони починають розповзатися по всьому офісу і нагадувати невеличкі вавилонські вежі, доводиться щось з цим вирішувати. Одразу вирішити теж не так просто: організація паперів і документів в такому випадку мінімальна, тому спершу це все треба якимось чином впорядкувати і сортувати, а вже потім розібратися, як краще зберігати всі потрібні записи.

Радимо не зволікати до останнього, а скористатися найбільш універсальним, практичним і при цьому недорогим способом організації документів — купити архівні коробки.

Чим можуть допомогти коробки для архіву?

  1. Впорядкувати і оформити документи. Їх можна розсортувати в різні коробки за різними системами, наприклад, упорядкувати по датах, контрагентах, тематиці і будь-яких інших параметрах. Грамотно продумана систематизація значно полегшить пошук потрібних документів, а це економить час і нерви співробітників, адже не доведеться порпатися у величезному масиві паперів. При цьому коробки можна підписувати з будь-якого боку в залежності від того, де вони розташовуються. Скажімо, робити написи на боці, якщо вони стоять один на одному або на стелажах, або на кришках, якщо вони стоять на підлозі, або навіть на дні, якщо вони розташовуються на високих скляних полицях. Також можна робити позначення кольором, і це теж дозволить легше орієнтуватися в них.
  2. Забезпечать збереження паперів. Є багато різних документів, які треба зберігати протягом довгого часу. І навіть якщо вони за цей час вам не знадобляться, зберегти їх все одно треба. Перебуваючи в архівному боксі, документи не вигорить під сонячними променями та не припадуть порохом.
  3. Будуть зручні при переїзді. Мало які компанії знаходяться у власних приміщеннях. Більшість вважають за краще орендувати офіси. А це передбачає, що час від часу відбуватимуться переїзди. Але навіть якщо приміщення знаходиться у власності фірми, трапляються переїзди співробітників з офісу в офіс, наприклад, при реструктуризації відділів. У такому випадку коробки для архіву легко перекочують в нове місце. Зазвичай вони мають прорізи по боках, за допомогою яких їх можна легко переносити або завантажувати в транспортний засіб. Тому архівні коробки значно прискорять і полегшать переїзд з одного приміщення в інше.
  4. У боксах для архівів можна зберігати не тільки документи, а й багато інших речей: книги, журнали, буклети, канцелярію та інше. Іноді коробки використовують для зберігання того, в чому немає щоденної потреби, але періодична необхідність виникає.

Особливості архівних коробок

З одного боку, у продажу є величезна кількість коробок для архіву. З іншого, ключових характеристик не так і багато. Розглянемо основні, і тоді ви точно не заплутаєтеся, коли вирішите купити для офісу архівні коробки.

  • Розмір. Тут все просто: є стандартні розміри коробок, і вибираєте бокси, які підходять за розміром того, що збираєтеся в них зберігати. Якщо майбутній вміст коробок відрізняється нестандартними розмірами, то завжди можна зробити спеціальні архівні коробки на замовлення від виробника, і тоді вони точно підійдуть для ваших потреб.
  • Колір. Як правило, є два види кольору: бурий і білий. Вибір залежить від особистих переваг. Іноді можна підібрати колір під приміщення, де будуть зберігатися коробки. Припустімо, якщо передбачається, що кілька коробок стоятимуть в гарному кабінеті, оформленому в сучасному світлому лаконічному стилі, то краще вибрати білі коробки. Але якщо для коробок буде відведено окреме приміщення, тут вже колір навряд чи грає істотну роль. До того ж варто врахувати, що при замовленні коробок для архівів від виробника ви можете нанести друк на коробки: спеціальний малюнок, логотип компанії або те, що вважаєте за потрібне.
  • Кількість. Тут все залежить від потреб окремо взятої фірми. Комусь буде досить десятка коробок, а комусь знадобиться значно більше. Не забудьте зробити запас — зазвичай одразу складно розрахувати, скільки саме коробок знадобитися, і буде прикро, якщо потім доведеться дозамовляти кілька штук. І не забувайте, що при покупці архівних коробок оптом ціна в перерахунку на одну буде значно нижче.

Загалом це і всі параметри. Тому обираючи коробки в продажу навряд чи можна розгубитися. Тож не відкладайте замовлення і організовуйте свій архів.

Де замовити коробки для архіву в Києві

Архівні бокси ви можете замовити в компанії Komtara. Ми знаходимося в Києві і завжди готові виконати будь-яке замовлення на архівні коробки, будь то великий оптом або невеликий в роздріб. З нашими коробками ваші документи завжди будуть збережені.

Написати відгук

Увага! HTML размітка не підтримується! Використовуйте зичайний текст.
    Погано            Добре
Популярні товари