Калькулятор

Зробіть індивідуальне замовлення продукції заповнивши форму нижче (або пишіть на пошту: info@komtara.kiev.ua).
Ми опрацюємо ваше замовлення і зв'яжемося з вами для уточнення деталей.
Тип упаковки*:
Зробити розрахунок вартості:
Калькулятор вартості

Перед тим, як робити замовлення на гофроупаковку, багато хто хоче зрозуміти, скільки це їм коштуватиме. Це зрозуміло, адже кожен бізнес повинен прораховувати і доходи, і витрати. Щоб прикинути ціну замовлення картонних коробок, є такі варіанти дій.

  1. Подивитися вартість коробок у нашому каталозі і порахувати. Але це може бути не остаточною ціною, адже при великому замовленні ми можемо надати знижки, а при постійній співпраці намагаємося робити все, щоб наші клієнти були задоволені не тільки якістю упаковки, але і її вартістю.
  2. Заповнити форму — онлайн-калькулятор. Тут треба вибрати ключові параметри, без яких прорахунок неможливий. Це розміри, тип і марка гофрокартону, тип коробки і тираж. Зрозуміло, програма сама прорахувати це не може, тому в форму також треба вписати контактний телефон та імʼя. Після того, як наші менеджери прорахують, вони звʼяжуться за вказаним номером, розкажуть все нюанси замовлення і озвучать вартість.


Використання калькулятора прискорює процес замовлення, адже менеджери отримують одразу всю інформацію, необхідну виробнику для оформлення. Але якщо в якихось моментах ви сумніваєтеся — типі коробки, потрібній товщині або типі гофрокартону, — то ми в будь-якому випадку уважно вас вислухаємо та запропонуємо найкраще розвʼязання ваших завдань виходячи з наших можливостей і з урахуванням багаторічного досвіду.