Про нас

Компанія ПП «К.О.М.-Трейд» почала свою діяльність у 2006 році. Це швидко розвивається один з яскравих представників українського ринку пакувальних матеріалів і гофротари.

Наша спеціалізація - виробництво гофротари будь-якого розміру і конструкції, з тришарового і п'ятишарового гофрокартону різного кольору і марки, а також нанесення одно- і двокольорової поліграфії.

Компанія ПП «К.О.М.-Трейд» виробляє всі види гофропродукції з нанесенням флексодруку:

Короба складної висічки
Чотирьохклапанні ящики
Лотки для овочів і фруктів,
Лотки під м'ясо і рибу
Упаковки під піцу.
Індивідуальна упаковка

Наша компанія виготовляє якісну упаковку, яка забезпечить оптимальне зберігання і перевезення Вашої продукції. Наші фахівці допоможуть Вам у виборі кращої конструкції упаковки для певного виду товару, а також проконсультують з питань правильного складування і транспортування товарів в нашій упаковці.

ПП «К.О.М.-Трейд» виготовляє сучасну упаковку враховуючи всі особливості Вашого виробництва.

Концепція нашої компанії - висока якість поставлених пакувальних матеріалів, найкоротші терміни виготовлення гофротари, вдосконалення гофроупаковки, доступні ціни, виробництво в кількості від однієї штуки, а також індивідуальний підхід до наших замовників.

Картонна упаковка може бути також виготовлені на замовлення за індивідуальними розмірами в максимально стислі терміни в будь-якому тиражі.

Ми зацікавлені в тривалому співробітництві з кожним клієнтом, пропонуючи незмінно вигідні та зручні умови спільної роботи.

Переваги співпраці:

Найбільший вибір гофротари в Києві;
Великий досвід в області виробництва гофротари;
Мінімальні терміни виготовлення;
Висока якість представленої в асортименті продукції;
Доступні ціни на картонні коробки, можливість здійснити оплату декількома способами.